Zpráva
Jazyk
Vyhledávání

2. místo pro BVS tým „DIVOCÍ LVI“ na firemním poháru

Minulý pátek 6. prosince mělo naše BVS fotbalové družstvo „DIVOCÍ LVI“ důvod k oslavám: Na hesenském kvalifikačním zápase pro regionální finále Západ firemního poháru BSports, který se tento rok konal ve vnitřních prostorách v Langenu, obsadil tým společnosti BVS Industrie-Elektronik GmbH druhé místo z osmi účastnících se družstev.

Po sérii vítězství a jednom nerozhodném výsledku nestačili DIVOCÍ LVI pouze na obhájce titulu „Intensivpflege Seipt“, který v minulém roce vyhrál spolkové finále v Berlíně. Náš tým byl v celkovém počtu devíti hráčů a jedné hráčky na místě a kvalifikoval se díky skvělému výkonu družstva pro další kolo. V tom pak proti sobě nastoupí čtyři nejlepší družstva z Hesenska a Severního Vestfálska-Porýní. Přejeme našemu týmu nadále hodně úspěchů a těšíme se na další akci 16. května 2020 v Troisdorfu.