Zpráva
Jazyk
Vyhledávání
×

více než 100.000 sestav k dispozici nonstop

Oprava

většiny značek

Prodej – BVS Industrie-Elektronik

prodej

BVS online obchod

Servis

od A do Z

Potřebujete sestavu z oblasti CNC, PLC nebo ROBOT automatizační techniky? Nejlépe okamžitě?

Od roku 1987 nabízíme opravu, prodej a servisní služby pro aktuální, výběhovou a vyřazenou CNC-, PLC- a ROBOT- automatizační techniku a elektroniku pro obnovitelné energie. Jako inovativní, ale zároveň i jako tradiční rodinná firma střední velikosti víme, že kvalita, silný poměr cena-výkon, rychlost a disponibilita jsou klíčem k našemu nepřetržitému úspěchu.

V současnosti máme více než 10 000 spokojených firemních zákazníků ze všech odvětví. Kromě toho máme certifikaci DIN EN ISO 9001:2015 a DIN EN ISO 14001:2015. U kompletních repasí produktů pracujeme přísně podle aktuálně platné směrnice o strojních zařízeních 2006/42/ES a nabízíme 24 měsíční záruku* na naše kompletní spektrum produktů a služeb. 

S více než 100 000 sestavami na našem skladě jsme vaším kompetentním univerzálním partnerem v automatizační technice. Víme, že disponibilita a rychlost mohou hrát v případě zastavení výroby z důvodu výpadku stroje zásadní roli. Proto nabízíme našim zákazníkům v rámci naší bezplatné nonstop servisní linky náhradní a nové díly, tak na díly výměnou 365 dní v roce. Více informací k tomu najdete i v našem online obchodě.

Naše firma je patřičně hrdá na to, že jako jediná na světě v oblasti údržby průmyslové elektroniky získala status „Bosch Rexroth Group Service Point“. Díky úzkému partnerství se společností Bosch Rexroth a také moha dalšími výrobci řídicích a poháněcích systémů jsme schopni nabízet naše produkty a služby v kvalitě výrobce za ceny třetího poskytovatele.

Z těchto důvodů jdeme vstříc úspěšné budoucnosti a naše motto zní:

24 měsíční záruka*
DMSZ certified to ISO 19001 + 14001
My umíme též fotovoltaické střídače

My umíme též fotovoltaické střídače

BVS goes green!

Nyní vám nově nabízíme naše služby i pro fotovoltaické střídače různých renomovaných výrobců. Díky podobné konstrukci modulů různých výrobců střídačů vám můžeme nabídnout kompletní repase produktu na základě předběžného rozpočtu nákladů a čištění a revizi pro všechny druhy střídačů.

Nezáleží na tom, zda používáte modulové, stringové nebo centrální střídače, nebo zda se jedná o aktuální modely či o modely již nepodporované výrobcem. Provozovatelům velkých solárních parků a také servisním firmám pro solární zařízení nabízíme ještě navíc speciální servisní službu. Podpoříme Vás i v případě vadných centrálních střídačů​​​​​​​ – a to provedením interní kontroly výrobků mnoha renomovaných výrobců.

Více informací | Navštivte náš online obchod​​​​​​​​​​​​​​

Srovnání předtím–potom naší kompletní repase produktu

Na naší nové stránce „předtím–potom“ najdete obsáhlou galerii s příklady naší kompletní repasí produktu z kategorií Pohonná technika, HMI, motory a robotika. Kromě aktuálních sestav jsme schopni rovněž opravit výběhové a dokonce vyřazené sestavy nejrůznějších výrobců. Každé opravě přitom předchází profesionální čištění. Navíc vedle nových a schválených komponent používáme také vylepšené komponenty. Povolení provozu vašeho zařízení zůstává přitom zachováno. Následné funkční a zátěžové testy na testovacích stolicích specifických pro daného výrobce nebo dokonce na originálních testovacích stolicích završují naši kompletní repasi produktu.

Přesvědčte se o naší kvalitě opravy a profitujte nyní z 24 měsíční záruky* na kompletní sestavu.

header simodrive slider 1333x1000 cz

Novinky

Reference – Re Storck – BVS Industrie-Elektronik
Reference – ebmPapst – BVS Industrie-Elektronik
Reference – Daimler – BVS Industrie-Elektronik
Reference – ZF – BVS Industrie-Elektronik