Zpráva
Jazyk
Vyhledávání
×

Odborné veletrhy Přímý rozhovor se zákazníkem

„Toho, kdo se účastní veletrhu, ostatní zaregistrují a mluví se o něm. Ten, kdo se tam neobjeví, skončí nejspíš špatně. O něm se totiž přestane mluvit.“ (Ludwig Erhard)

Měřicí zařízení 3D – BVS Industrie-Elektronik

Odborné veletrhy

Pro společnost BVS Industrie-Elektronik představují veletrhy možnost přímého dialogu se zákazníky, prostřednictvím kterého může lépe reagovat na individuální požadavky zákazníků v rámci spolupráce s nimi a poskytnout jim osobní poradenství o různých možnostech údržby. Na veletrzích mohou zákazníci celý den zkoumat kvalitu našich údržbových služeb a servisu CNC, PLC a ROBOTICKÝCH komponent. Na příkladu různých vystavených exponátů naši pracovníci srozumitelně vysvětlují také náš certifikovaný opravárenský proces. Vedle nejnovějších produktů mají zákazníci navíc příležitost informovat se přímo u stánku o testovacích systémech pro sestavy.

Náš vedoucí vnějších služeb Michael Götz k tomu říká: „Návštěvy veletrhu jsou základem všeho, proto je my i naši zákazníci považují za důležité.“

Je jedno, zda jsou to odborné veletrhy v oblasti automatizace známé po celém Německu nebo regionální menší veletrhy v oblasti údržby – jsme skoro všude, takže se s námi mohou naši zákazníci osobně setkat.


Minulé odborné veletrhy

maintenance Dortmund 2020 – BVS Industrie-Elektronik

maintenance Dortmund 2020 12. 2. – 13. 2. 2020

Hlavní veletrh pro průmyslovou údržbu

12. 2. 2020 znovu otevírá své brány maintenance Dortmund – hlavní veletrh pro průmyslovou údržbu. Přijďte se podívat na inovativní technická řešení a najděte zde vhodné údržbové prostředky, náhradní díly a pohonná technika pro vaši firmu. I my máme radost, že opět můžeme být u toho.

Navštivte nás od 12. 2. do 13. 2. 2020 na našem stánku E22hale 4 a seznamte se osobně s naším týmem. Budete tu mít k dispozici naše rozsáhlé portfolio služeb pro aktuální, výběhovouvyřazenou průmyslovou elektroniku z oborů CNC obráběcích strojůPLC zařízeníautomatizace ROBOTŮ.


SPS – Smart Production Solutions 26. 11. – 28. 11. 2019

Veletrh „SPS IPC DRIVES“ se přejmenoval v tomto roce na „SPS – Smart Production Solutions“. Veletrh tak rozšířil spektrum služeb a věnuje se kromě témat, jako jsou programovatelné automaty, průmyslové počítače a elektrické pohony, také řešením pro perspektivní automatizaci. Veletrh se stává chytřejším a více digitálním, a zůstává tak dokonalou platformou pro hledání správných řešení týkajících se nejrůznějších témat souvisejících s automatizací.

sps 2019 – BVS Industrie-Elektronik

IN.STAND Stuttgart 2019 – BVS Industrie-Elektronik

IN.STAND Stuttgart 2019 23. 10. – 24. 10. 2019

Odborný veletrh pro údržbu a servisní služby

V tomto roce poprvé vystavujeme na veletrhu IN.STAND ve Stuttgartu – odborném veletrhu pro údržbu a servisní služby. Zde se dozvíte všechno o průmyslových službách různých servisních firem.

Navštivte nás 23. 10.24. 10. 2019 na našem stánku 2A31 v hale 2 a zažijte naše služby týkající se CNC, PLCautomatizační techniky ROBOTŮ bezprostředně přímo na místě. Těšíme se na setkání s vámi.


Automotive Hungary 2019 16. 10. – 18. 10. 2019

Veletrh Automotive Hungary se specializuje na automobilový sektor, prezentují se tam ovšem mimo jiné i dílčí odvětví elektronika, IT, software, výrobní stroje na zpracování plastů a skla a také chemický průmysl. Každý rok se tam sejde více než 10 000 návštěvníků, aby se informovali o nejnovějších výrobcích a službách maďarských i zahraničních vystavovatelů. Je to nejdůležitější veletrh tohoto odvětví v regionu.

Automotive Hungary 2019 – BVS Industrie-Elektronik

maintenance Bilbao 4. 6. – 6. 6. 2019

Hlavní veletrh pro průmyslovou údržbu na severu Španělska

Podruhé od roku 2017 jsme byli pozváni na veletrh maintenance Bilbao ve Španělsku ve výstavním centru Bilbao.

Ve dnech 4. 6. – 6. 6. 2019 měli návštěvníci možnost získat informace o údržbových službách a různých jiných tématech týkajících se našeho odvětví. I my jsme tam představili na ploše více než 50 m² několik novinek z našeho portfolia.


maintenance Dortmund 20. – 21. 2. 2019

Hlavní veletrh pro průmyslovou údržbu

Také v roce 2019 jsme opět zúčastnili veletrhu maintenance v Dortmundu. Ve dnech 20. 2. a 21. 2. 2019 jste nás mohli najít na veletrhu pro průmyslovou údržbu v hale 4 u stánku A13 přímo při vstupu do haly.

Veletrh maintenance Dortmund představuje návštěvníkům nejnovější technická řešení, výrobky, trendy a aktuální poznatky týkající se údržby. Navíc umožňuje vystavovatelům, aby prezentovali své technické služby a stroje ve dvou dnech v centru hospodářsky silného metropolitního regionu Porýní-Poruří.