Zpráva
Jazyk
Vyhledávání
×

Veletrhy práce a vzdělávání

Působíme přirozeně v regionu i jako zaměstnavatelé – ať už pro zkušené, co hledají práci, nebo pro začátečníky bez praxe. Můžete nás tudíž potkat každý rok na nejrůznějších vzdělávacích, ale také profesních veletrzích.

Na vzdělávacích veletrzích si mohou budoucí učni a studenti udělat představu o velkém množství možností vzdělávání a studia, ale také o kariérních šancích u společnosti BVS. Zájemci takto získají možnost přímo na místě si popovídat s kompetentními personálními pracovníky, školiteli a učni o rámcových podmínkách vzdělávání a studia. Na stánku se rovněž nabízí pomoc uchazečům s potřebnými poklady, aby je měli při ucházení se o místo a při výběrovém řízení kompletní.

Také na mnoha profesních veletrzích jsme otevřeni vašim dotazům – jak pro vás, co hledáte práci nebo chcete změnit práci, ale i pro ty, kdo stojí znovu zase o stálé pracovní místo. Přijďte nás poznat a přesvědčte se prostřednictvím osobního rozhovoru o tom, jaká je firma BVS coby zaměstnavatel. Nabízíme vám možnosti nástupu v nejrůznějších oblastech, jako např. v technice, IT, prodeji a marketingu, ale také v administrativě.

Přehled aktuálních profesních možností najdete v naší sekci Kariéra.

Veletrhy vzdělávání Přímý dialog s uchazeči

Společnost BVS Industrie-Elektronik není samozřejmě zastoupena pouze na odborných veletrzích v odvětví CNC, PLC a automatizační techniky robotů, ale účastní se také veletrhů vzdělávání, profesníchstudijních příležitostí. Tímto prostřednictvím si mohou budoucí učni a studenti udělat obrázek o nesčetných možnostech vzdělávání a studia včetně kariérních šancí u společnosti BVS.

Zájemci takto získají možnost přímo na místě si popovídat s kompetentními personálními pracovníky, školiteli a učni o rámcových podmínkách vzdělávání a studia. Na stánku se rovněž nabízí pomoc uchazečům s potřebnými poklady, aby je měli při ucházení se o místo a při výběrovém řízení kompletní.

Přehled aktuálních učňovskýchstudijních oborů najdete v sekci Kariéra.

Budoucí veletrhy práce a vzdělávání


[Translate to Čeština:] meine Zukunft! Aschaffenburg

meine Zukunft (moje budoucnost)! Aschaffenburg 17.04.2021

Těšíme se, že vás potkáme na pracovním veletrhu – meine Zukunft (moje budoucnost)! Aschaffenburg v městské hale u zámku v Aschaffenburgu. Zastavte se u nás, pokud:

  • hledáte vhodnou firmu pro praxi, závěrečnou práci, bakalářskou nebo diplomovou práci
  • jste již ukončili studium a hledáte zajímavé pracovní místo
  • chcete získat zajímavé zkušenosti v rozsáhlém profesním odvětví CNC, PLC a automatizační techniky ROBOTŮ

Navštivte nás na našem stánku, abyste se dozvěděli, jaké možnosti vzdělávání, zvyšování kvalifikace a dalšího vzdělání na vás u nás čekají!


Minulé vzdělávací veletrhy

[Translate to Čeština:] ABI Zukunft Frankfurt

ABI Zukunft Frankfurt 18. - 22.03.2021

Egal ob Ausbildung, Studium, duales Studium oder ein freiwilliges soziales Jahr - in Ruhe und ohne Messetrubel können Sie sich an den virtuellen Messeständen informieren. Aussteller, wie u.a. Unis/Hochschulen, Wirtschaftsunternehmen und gemeinnützige Einrichtungen präsentieren Ihnen ihr Angebot. Am Freitag und Samstag können Sie den Ausstellern via Live- und Videochat Ihre Fragen stellen.

[Translate to Čeština:] Bildungsmesse Rodgau 2021

Bildungsmesse Rodgau 20.02.2021

Die Bildungsmesse Rodgau findet 2021 online statt.

Bereits zum 25. Mal wird die Bildungsmesse am Samstag, den 20. Februar 2021, veranstaltet - aus gegebenem Anlass kann sie jedoch, ausgerechnet in ihrem Jubiläumsjahr, nicht wie gewohnt stattfinden.


meet@hda Darmstadt 2019

Meet@h_da Darmstadt 20. 11. 2019

19. veletrh pracovních příležitostí meet@h_da se koná 19. a 20. listopadu 2019 od 10 do 16 hodin ve veletržním stanu u výškové budovy a je přesně tou správnou volbou pro ty, kdo:

  • hledají vhodnou firmu pro praxi, poradenství při psaní závěrečné práce, bakalářské nebo diplomové práce
  • již ukončili studium a hledají zajímavé pracovní místo
  • ukončí své studium v krátké době nebo
  • si chtějí zvýšit kvalifikaci a poohlížejí se po atraktivní práci ve firmě

Tady mají studující/absolventi ideální příležitost poznat různé firmy a ucházet se o praxi, pomoc při psaní závěrečné práce nebo o stálé místo.

Navštivte 22. 11. náš stánek, abyste se dozvěděli, jaké možnosti vzdělávání, zvyšování kvalifikace a dalšího vzdělání tu na vás čekají!

k webové stránce pořadatele


Veletrh pracovních příležitostí ve Frankfurtu 16.10.2019

Hledáte práci ve Frankfurtu a okolí?

Pak jste na Veletrhu pracovních příležitostí ve Frankfurtu naprosto správně. Zde se můžete informovat o aktuálních nabídkách pracovních míst, vzdělávání a zvyšování kvalifikace a stejně tak i o studijních možnostech na místním trhu práce a hned se ucházet o danou příležitost! Renomovaní globální hráči, ale také menší firmy, vzdělávací zařízení a stejně tak instituce z nejrůznějších odvětví se těší, že vás osobně poznají a zodpoví vám na místě dotazy týkající se tématu kariéry.

Těšíme se, že se s vámi uvidíme v našem stánku!

k webové stránce pořadatele

Veletrh pracovních příležitostí ve Frankfurtu – BVS Industrie-Elektronik

meet@thm-campus-friedberg 26.06.2019

Pracovní veletrh Technické univerzity Střední Hesensko (THM) ve Friedbergu

Veletrh meet@thm-campus-friedberg se koná 26. 6. 2019 od 10.00 h do 16.00 h v kampusu Technické univerzity Střední Hesensko ve Friedbergu.

Návštěvníci našeho veletržního stánku se mohou těšit na zajímavý náhled do profesního světa odvětví průmyslové elektroniky. Studentům nabízíme pestrou nabídku praxí v různých firemních úsecích a stejně tak i poradenství při psaní praktických částí závěrečných prací. Stejně tak jako partner Technické univerzity ve Friedbergu nabízíme studijní obor „Obecná elektrotechnika“ formou duálního studia pro všechny zájemce.

Začátečníky potěší celá řada možností nástupu z následujících profesních oblastí:

Na místě vám všechny vaše dotazy zodpoví naši studenti z oboru elektrotechniky a také naši zaměstnanci z personálního oddělení.

k webové stránce pořadatele


Campus Careers Aschaffenburg 23.05.2019

Pracovní veletrh vysoké školy v Aschaffenburgu

Veletrh Campus Careers 2019 se konal 23. 5. 2019 od 9.30 h do 15.30 h ve veletržním stanu na louce kampusu Technické vysoké školy Aschaffenburg.

Na studenty a budoucí uchazeče o práci čekal dlouhý den nabitý zajímavým programem. Návštěvníci našeho veletržního stánku měli možnost nahlédnout do profesního světa odvětví průmyslové elektroniky. Kromě čtyř různých učebních oborů nabízíme zejména pro studenty praxi v rozličných firemních oborech, ale také při poradenství s praktickými částmi závěrečných prací.

Naši studenti a zaměstnanci personálního oddělení zodpovídali všechny dotazy přímo na místě.

k webové stránce pořadatele